CASE STUDY

Wdrożenie eAuditor i eHelpDesk
w chmurze Azure

Dowiedz się, jak wyglądało wdrożenie wdrożenie eAuditor i eHelpDesk w chumrze Azure w branży motoryzacyjnej

Jakiego systemu poszukiwał klient?

Klient poszukiwał rozwiązania, które umożliwiłyby mu na optymalizację czasu działu IT, a także inwentaryzację wszystkich dostępnych urządzeń w sieci. Istotnym elementem było znalezienie rozwiązania, które zapewniłoby pełne wsparcie techniczne przy rozwiązywaniu problemów i incydentów występujących w zasobach IT.

eAuditor - Inwentaryzacja plików
Dashboard sprzęt

Jak wyglądało wdrożenie systemu eAuditor?

Po odpowiedniej konfiguracji oraz profilowaniu systemów przystąpiliśmy do instalacji. Zainstalowaliśmy system eAuditor w wersji Professional w licencji na czas nieokreślony dla 700 stanowisk. Wdrożyliśmy również rozwiązanie eHelpDesk Professional także w licencji wieczystej dla 10 administratorów IT. Oba systemy po zainstalowaniu zostały przeniesione do środowiska chmurowego Azure. Funkcjonalności, jakie wdrożyliśmy: 

Co zyskał klient?

Finalnie klient otrzymał kompleksowe rozwiązanie do zarządzania infrastrukturą i bezpieczeństwem IT, a także narzędzie wsparcia technicznego w zasobach IT. Zainstalowane systemy znacząco usprawniły pracę działu IT, a wykorzystanie chmury Azure wpłynęło na skuteczniejszą ochronę danych.

Dzięki odpowiedniej konfiguracji kont, klient zyskał możliwość monitorowania komputerów znajdujących się w sieci LAN, a także urządzeń znajdujących się poza siecią lokalną.

Klient zyskał możliwość monitorowania stron WWW przeglądanych przez pracowników, co przełożyło się na skuteczniejsze zabezpieczenie danych w organizacji, a także na produktywność i efektywność działań.

Dzięki zainstalowaniu systemów w chmurze Azure, klient zyskał dostęp do danych z każdego miejsca, a także fizyczne bezpieczeństwo tych danych.

Klient zyskał możliwość komunikacji w czasie rzeczywistym poprzez wykonywanie zdalnych połączeń webRTC.

Network Dashboard w systemie eAuditor

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu eAuditor?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.