CASE STUDY

Wdrożenie eAuditor
w Starostwie Powiatowym w Sławnie

Dowiedz się, jak wyglądało wdrożenie w jednostce administracji publicznej.

Jakiego systemu poszukiwał klient?

Klient poszukiwał rozwiązania, które pozwoliłoby mu w łatwy sposób zarządzać infrastrukturą IT. Priorytetem było znalezienie scentralizowanego systemu, który umożliwiałby skuteczną ochronę danych osobowych poprzez kontrolę kopiowania i wysyłania danych z i do komputerów pracowników.

Dashboard w systemie eAuditor
Serwer monitorujący. Dziennik zdarzeń

Jak wyglądało wdrożenie systemu eAuditor?

Proces wdrożenia w opinii klienta odbył się szybko i został dostosowany do potrzeb organizacji.

Zainstalowaliśmy system eAuditor w wersji Professional w licencji na czas nieokreślony dla 85 stanowisk. Po instalacji oprogramowania odbyły się szkolenia oraz zapewniono kompleksowe wsparcie techniczne. Wybrane funkcjonalności, jakie wdrożyliśmy:

Co zyskał klient?

Dzięki instalacji oprogramowania eAuditor, klient zyskał kompleksowe rozwiązanie do zarządzania infrastrukturą i bezpieczeństwem IT.

Dzięki wdrożeniu systemu eAuditor, dział IT przede wszystkim zaoszczędził czas oraz rozwiązał swój największy problem, wynikający z niespełniającego oczekiwań zabezpieczenia lokalnych informacji firmowych (kopiowanie danych, wysyłanie dokumentów, dostęp do napędów i pamięci zewnętrznych).

Zdalne szyfrowanie dysków za pomocą BitLockera umożliwiło administratorom odpowiednie zabezpieczenie danych osobowych, przez co znacznie zmniejszono ryzyko wycieku danych w organizacji.

Ponadto oprogramowanie pozwoliło administratorom na szybkie, łatwe monitorowanie i kontrolowanie magazynu, sprzętu oraz licencji.

Dodatkowo skaner sieci umożliwił identyfikowanie sieci lokalnych, dzięki czemu klient mógł bez problemu udostępniać szczegółowe informacje o wszystkich urządzeniach sieciowych.

Mój Dashboard w systemie eAuditor

“Rekomendujemy system eAuditor jako rozwiązanie służące zarządzaniu infrastrukturą IT. System sprawdził się w zainstalowanym środowisku, stał się jego integralną częścią. Znacząco upraszcza i usprawnia pracę administratorom zajmującym się utrzymaniem sprzętu komputerowego, sieci i oprogramowania. Z pewnością jest wart polecenia.”

Piotr Oleksiak, Starostwo Powiatowe w Sławnie.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu eAuditor?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.