CASE STUDY

Wdrożenie eAuditor
w Urzędzie Miejskim w Choszcznie

Dowiedz się, jak wyglądało wdrożenie w jednostce administracji publicznej.

Jakiego systemu poszukiwał klient?

Klient poszukiwał rozwiązania, które pozwoli na korzystanie z wielu funkcjonalności z poziomu jednego systemu oraz łatwe zarządzanie siecią. Priorytetem było znalezienie kompleksowego oprogramowania spełniającego wszystkie oczekiwania klienta pod kątem bezpieczeństwa IT. Dotychczasowe korzystanie z bezpłatnych narzędzi niestety okazało się niewystarczające. Klientowi zależało na systemie, który umożliwi:

eAuditor - Inwentaryzacja plików
Dashboard sprzęt

Jak wyglądało wdrożenie systemu eAuditor?

Proces wdrożenia według klienta został przeprowadzony w sposób profesjonalny. Zainstalowaliśmy system eAuditor w wersji Professional w licencji na czas nieokreślony dla 100 stanowisk. Nasi eksperci przez cały proces wdrożenia służyli wsparciem, oferując profesjonalne szkolenia. Rozwiązanie zapewnia kompleksowe monitorowanie sieci i ochronę zasobów instytucji samorządowej. Ponadto oprogramowanie wpływa na wydajność procesów biznesowych w organizacji. Oprócz wersji podstawowej systemu, klient zdecydował się na dodatkowe funkcjonalności, takie jak:

Co zyskał klient?

Dzięki instalacji eAuditor klient zyskał kompleksowe oprogramowanie do zapewnienia bezpieczeństwa IT.

Zdalne szyfrowanie dysków za pomocą MS BitLocker wpłynęło na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji znajdujących się na urządzeniach przenośnych, jak i dyskach wewnętrznych.

Monitorowanie poczty elektronicznej umożliwiło weryfikowanie poprawnego korzystania z poczty przez pracowników. Funkcjonalność pozwoliła także na sprawne wykonywanie audytu poczty e-mail, uwzględniając wysyłane załączniki.

Funkcjonalność ACL Manager zapewniła organizacji pełną kontrolę nad zasobami lokalnymi oraz sieciowymi. Dzięki temu administrator mógł zapanować nad stacjami roboczymi i wszystkimi obszarami sieci urzędu.

Monitorowanie serwisów www pozwoliło administratorom na weryfikowanie nawet kilkunastu serwisów jednocześnie. W ramach jednego widoku możliwe jest zestawienie wszystkich stron w celu bieżącego monitorowania, ale także porównania danych.

Network Dashboard w systemie eAuditor

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu eAuditor?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.