eAuditor w branży budowlanej

W poniższym artykule przedstawiamy proces realizacji wdrożenia systemu eAuditor V7 WEB u klienta z branży budowlanej. Poszukiwał on rozwiązania, które zapewni mu inwentaryzację komputerów i oprogramowania. Przy okazji firmie zależało na zarządzaniu i monitoringu infrastruktury IT ze względu na jej duże rozproszenie. Klient spośród rozwiązań dostępnych na rynku zdecydował się na nowoczesny i w pełni webowy system eAuditor V7 WEB, który w pełni spełnia jego oczekiwania zarówno cenowe, jak i technologiczne.

Jakiego produktu dotyczyło wdrożenie?

Dostarczyliśmy klientowi nasz flagowy produkt do zarządzania infrastrukturą i bezpieczeństwem IT – eAuditor V7 WEB dla 400 urządzeń wraz z usługami dodatkowymi: instalacją, wdrożeniem, konfiguracją, profilowaniem i serwisem. Firmie zależało również na zapewnieniu bezpieczeństwa IT, dlatego też zdecydowali się na dodatkowe funkcjonalności takie jak skaner sieci, wirtualizacja i importer danych. Przeprowadziliśmy wdrożenie i szkolenia, by zapewnić jak najbardziej optymalne korzystanie z produktu.

Korzyści z wdrożenia systemu eAuditor V7 WEB

System eAuditor V7 WEB usprawnił i zautomatyzował pracę, otworzył możliwości audytowania na podstawie przeprowadzonej inwentaryzacji urządzeń i oprogramowania. Predefiniowane raporty (których w momencie wdrożenia było ponad 200), a także możliwość monitoringu zarówno użytkowników, jak i infrastruktury IT pozytywnie wpłynęły na kondycję firmy, zwiększając zaangażowanie pracowników w wykonywane obowiązki.

Dzięki wdrożeniu systemu eAuditor V7 WEB firma zwiększyła efektywność swojej pracy. Wdrożenie systemu znacząco odciążyło pracowników IT. eAuditor V7 WEB jako produkt kompleksowy zastąpił kilka innych produktów, co w konsekwencji zaowocowało oszczędnościami finansowymi.

Dlaczego warto wybrać eAuditor V7 WEB?

eAuditor V7 WEB sprawdzi się jako idealne rozwiązanie do zarządzania infrastrukturą IT Twojej organizacji. Jako kompleksowy produkt jest w stanie zapewnić sprawne zarządzanie komputerami, serwerami i oprogramowaniem. Poprzez monitoring zarówno sieci, jak i użytkowników wpływa na poprawę produktywności pracowników, a także na zapewnienie bezpieczeństwa IT. Zakup systemu eAuditor V7 WEB to inwestycja na przyszłość, jest to narzędzie, które pozwoli lepiej zarządzać infrastrukturą IT, a także wygeneruje oszczędności.

Czy eAuditor jest dla Ciebie?

Poznaj eAuditor podczas bezpłatnej prezentacji.

Prezentacja online