CASE STUDY

Wdrożenie eAuditor
w Interhandler Sp. z o.o.

Sprawdź, jak przebiegało wdrożenie systemu eAuditor w branży produkcyjnej.

Jakiego systemu poszukiwał klient?

Klient potrzebował systemu, który pozwoli na stworzenie centralnej bazy danych sprzętu IT w organizacji. Dodatkowo zależało mu także na możliwości szyfrowania dysków oraz kontrolowaniu urządzeń USB podłączanych do służbowych komputerów w firmie. Kluczowe było znalezienie oprogramowania przedstawiającego kompleksowe informacje o:

eAuditor - Inwentaryzacja plików
Dashboard sprzęt

Jak wyglądało wdrożenie systemu eAuditor?

Proces wdrożenia odbył się profesjonalnie i bez żadnych komplikacji. Zainstalowaliśmy system eAuditor w wersji Professional w licencji wieczystej dla 300 stanowisk. Przez cały ten okres nasi eksperci zapewniali kompleksowe wsparcie techniczne. Wybrane funkcjonalności, jakie wdrożyliśmy:

Co zyskał klient?

Klient zyskał doskonałe narzędzie do analizy i monitorowania sprzętu IT.

System eAuditor jest idealnym narzędziem do analizy bieżącego sprzętu IT w rozproszonej organizacji. Oprogramowanie wspomaga także zapanowanie nad dużą ilością sprzętu komputerowego oraz częstą zmianą użytkowników.

Dodatkowo możliwość definiowania własnego widoku dashboardów pozwala na szybkie podjęcie działań. Dzięki interaktywnym widgetom klient ma wgląd do wybranych informacji umożliwiających monitorowanie sprzętów, takich jak drukarki czy komputery w organizacji.

Szyfrowanie dysków zewnętrznych i wewnętrznych przy pomocy API Microsoft BitLocker® pozwala na utrzymanie pamięci USB pod kontrolą. Za pomocą systemu eAuditor możliwe jest zdalne szyfrowanie oraz deszyfrowanie jednego, bądź wielu dysków. Ponadto funkcjonalność skutecznie zabezpiecza informacje znajdujące się na dyskach zewnętrznych, które są podatne na kradzież lub zgubienie.

Monitorowanie komputerów i serwerów w systemie eAuditor wpłynęło na zwiększenie produktywności pracowników w organizacji. Klient w systemie może monitorować aktywność swoich pracowników oraz sprawdzić historię ich logowania.

Network Dashboard w systemie eAuditor

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu eAuditor?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.