eAuditor WEB
BEZPŁATNA PREZENTACJA

Program Cyfrowy Powiat

Dowiedz się, jak uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Cyfrowy Powiat

Cyfrowy Powiat – na czym polega?

Cyfrowy Powiat to kolejny po Cyfrowej Gminie program, który jest skierowany do samorządów w całej Polsce. Ma na celu wsparcie rozwoju cyfrowego i wzmocnienie poziomu cyberbezpieczeństwa. Powiaty mogą ubiegać się o dofinansowanie m.in. na zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych w kwocie od 100 tys. do 350 tys. zł. Ostateczny termin składania wniosków to 09.09.2022.

Potrzebujesz takiego systemu?

Zostaw kontakt i zamów bezpłatną konsultację z naszym doradcą.

Zamawiam kontakt

Dlaczego warto wybrać system eAuditor w ramach Programu Cyfrowy Powiat?

Odpowiadając na potrzeby jednostek publicznych oferujemy powiatom nasz flagowy produkt – system informatyczny eAuditor zwiększający poziom cyberbezpieczeństwa w administracji publicznej. Od 20 lat pomagamy kilku tysiącom działów IT w zarządzaniu, inwentaryzacji, monitorowaniu i zapewnianiu bezpieczeństwa.

System eAuditor spełnia wszystkie przesłanki dotyczące zapewniania cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych. Najlepiej świadczą o tym liczne wdrożenia w ramach programu Cyfrowa Gmina, którego celem było wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczństwa. W ramach programu zaufało nam wiele gmin, które spośród wszystkich dostępnych systemów informatycznych na rynku wybrali właśnie nas.

Dowiedz się więcej o systemie eAuditor i sprawdź, co mówią o nas klienci – https://www.eauditor.eu/cyfrowy-powiat/

Więcej informacji na temat Programu Cyfrowy Powiat znajdziesz tutaj – https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/start-programu-cyfrowy-powiat

Może Cię zainteresować

2022-08-08T08:42:23+02:00