Zarządzanie IT

Zapewnia odpowiednie zabezpieczenie infrastruktury IT. Pozwala rozwiązywać problemy za pomocą zdalnego pulpitu z każdego miejsca, skracając czas reakcji.

Zarządzanie oprogramowaniem

Zarządzanie oprogramowaniem w systemie eAuditor pozwala w szybki i łatwy sposób zapanować nas zasobami IT w organizacji. Usprawnia procesy związane z kontrolą i ochroną oprogramowania wpływając na jego funkcjonowanie. Mając na uwadze zwiększającą się liczbę sprzętów w organizacji zarządzanie licencjami czy aplikacjami wymaga zastosowania programu umożliwiającego automatyzację tych procesów.

Oprogramowanie eAuditor zapewnia wsparcie dla następujących systemów operacyjnych: MS Windows oraz Linux. Pozwala na zarządzanie instalacjami oraz posiadanymi licencjami znajdującymi się na komputerach. Dodatkowo eAuditor identyfikuje także oprogramowania według metody dualnej, która zapewnia wysoką skuteczność rozpoznania zainstalowanego, jak i wgranego programu. Publiczna baza wzorców aplikacji i pakietów pozwala na szybkie rozpoznanie i zarządzanie oprogramowaniem. Oprogramowanie automatycznie rozpoznaje także modele licencyjne i wylicza współczynniki Core Factor zgodnie z dokumentacją licencyjną Microsoft. Ponadto zapewnia wsparcie dla MS SQL Server: Express Edition, Standard, Enterprise, Developer. Umożliwia zarządzanie licencjonowaniem tradycyjnym, per Processor/Core oraz baz danych MS SQL Server. Dodatkowo przypisanie schematu oprogramowania do wybranej grupy komputerów umożliwia automatyczne zidentyfikowanie nadmiarowego oprogramowania i odpowiednie zarządzanie nim.

eAuditor - Zarządzanie oprogramowaniem

Czy eAuditor jest dla Ciebie?

Poznaj eAuditor podczas bezpłatnej prezentacji.