Rola systemu do zarządzania IT w biznesie

Dowiedz się, w jaki sposób firmy mogą zyskać trwałą przewagę konkurencyjną, dzięki systemowi do zarządzania IT w biznesie.

System do zarządzania IT

Dla większości firm nie wystarczą już „zwykłe i proste” narzędzia lub aplikacje do zarządzania IT w biznesie. Przedsiębiorstwa oczekują obecnie kompleksowych i intuicyjnych rozwiązań, dzięki którym będą mogli jeszcze efektywniej realizować swoją strategię. Takie funkcjonalności zapewnia nowoczesne i intuicyjne oprogramowanie, jakim jest system do zarządzania IT. Dzięki niemu w prosty i co najważniejsze szybki sposób, firma jest w stanie znacząco zoptymalizować i przyspieszyć pracę, zyskując przy tym znaczną przewagę nad konkurencją.

System do zarządzania IT w biznesie – dlaczego warto skorzystać?

Firmy, aby móc się rozwijać, muszą przede wszystkim postawić na innowacyjność. Ponadto pojawiające się technologie oraz trendy w biznesie, wymuszają na przedsiębiorstwach konieczność wdrożenia nowych rozwiązań. Z drugiej strony nadzorowanie dużej liczby pracowników, zarządzanie licznymi danymi oraz dostępnym sprzętem i oprogramowaniem w firmie, może okazać się nie lada wyzwaniem dla wielu przedsiębiorców. Oczywiście można te zadania wykonywać samodzielnie lub przy użyciu kilku systemów, lub programów – ale jest to na pewno znacznie bardziej czasochłonne i obarczone większym ryzykiem. Lepszym rozwiązaniem jest skuteczne oprogramowanie do zarządzania IT, które jest w stanie zautomatyzować i zoptymalizować kluczowe procesy w firmie.

zarządzanie IT

Co zyskasz, inwestując w system do zarządzania IT w Twoim biznesie?

Zastanawiasz się, w jaki sposób system informatyczny do zarządzania IT w biznesie może pomóc Ci zyskać znaczną przewagę nad Twoją konkurencją? Już wyjaśniamy. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu:

  • zwiększysz wydajność i produktywność w Twojej firmie – system umożliwia analizowanie i identyfikację czynności, które potrzebują ciągłego monitorowania i obserwacji. W łatwy sposób zidentyfikujesz więc te działania, które wymagają usprawnienia i modernizacji;
  • zapewnisz bezpieczeństwo w swoim przedsiębiorstwie – wszelkie poufne i wrażliwe dane, dzięki systemowi do zarządzania IT będą zabezpieczone i mniej podatne na zagrożenia;
  • szybciej i łatwiej zyskasz dostęp do informacji – przy użyciu systemu do zarządzania IT bez problemu znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele cennego czasu!
  • uprościsz rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem w Twojej firmie – unikniesz wielu komplikacji związanych z wydajnością Twojego sprzętu, dzięki czemu przedłużysz jego żywotność;
  • zwiększysz poziom i jakość świadczonych usług – obserwując parametry w systemie, możesz analizować zbiór pomiarów i wykorzystać je do tworzenia szczegółowych wniosków. To pozwoli Ci zapewnić wysoką jakość świadczonych usług i szybko reagować na pojawiające się problemy np. podczas kontaktu z klientem;
  • odciążysz swoich pracowników – ciągły monitoring Twoich pracowników umożliwi Ci analizowanie ich działań oraz zautomatyzowanie niektórych zadań. Dzięki temu zostaną oni odciążeni z wielu obowiązków i staną się znacznie bardziej produktywni.

System eAuditor do zarządzania infrastrukturą i bezpieczeństwem w IT

Jeżeli chcesz kompleksowo zarządzać swoją firmą, system eAuditor wesprze codzienne działania Twoich pracowników i zautomatyzuje kluczowe procesy w Twojej organizacji. W ten sposób zoptymalizujesz czas pracy oraz usprawnisz proces ewidencji sprzętu i oprogramowania w Twoim przedsiębiorstwie. Ponadto eAuditor to system, którego konsola jest w pełni webowa i intuicyjna, więc możesz korzystać z niego na różnych urządzeniach, z każdego miejsca, bez ograniczeń.

To tylko kilka z najważniejszych funkcjonalności, które oferuje nasze oprogramowanie. Teraz skupimy się bezpośrednio na głównych korzyściach, które zyskasz, decydując się na nasz system zarządzania infrastrukturą i bezpieczeństwem IT:

  • otrzymasz pełną kontrolę nad sprzętami w Twojej firmie, dzięki kompleksowej inwentaryzacji komputerów i serwerów. Ta funkcja dostarczy Ci szereg informacji na temat konfiguracji sprzętowej, aktywnych licencji, czy też oprogramowań.
  • zapewnisz bezpieczne i wydajne funkcjonowanie swojej organizacji, co umożliwi Ci funkcja monitorowania infrastruktury IT. Dzięki niej szybciej wykryjesz anomalie w działaniu urządzeń, a także uprościsz rozwiązywanie podstawowych problemów w organizacji.
  • zyskasz pełną kontrolę nad swoimi pracownikami, za pomocą funkcji ciągłego monitorowania działań użytkowników. System eAuditor analizuje czas aktywności pracowników. Wskazuje działania, które nie były produktywne, a także te, które były wydajne i mogą w przyszłości generować korzyści dla Twojej organizacji.
  • oszczędzisz czas, przy użyciu funkcji zdalnego zarządzania komputerami w Twojej firmie. eAuditor umożliwia nawiązywanie zdalnych połączeń z wykorzystaniem aż 4 sprawdzonych technologii dostępnych na rynku. Do uzyskania połączenia z innym komputerem wystarczy zaledwie kilka kliknięć w konsoli. Wówczas bez problemu możesz zarządzać wieloma komputerami z jednego miejsca.

Może Cię zainteresować

2024-05-22T08:57:55+02:00