Webinarium

Przekonaj się jak prosto i skutecznie możesz wykorzystać system eAuditor V7 WEB

Zapisz się do newslettera

Najbliższe webinary

Skorzystaj z prezentacji prowadzonej przez naszych ekspertów. Zadawaj pytania na żywo.
Wybierz webinar i zapisz się.

Pytania i odpowiedzi
Pytania i odpowiedzi z webinarów publikowane są w terminie 3 dni roboczych na stronie webinaru.
Przejdź do pytań i odpowiedzi

Nagrania z webinarów
Nagrania z webinarów są dostępne wyłącznie dla klientów BTC w konsoli administracyjnej.

Praca zdalna pracownika - jak zapewnić bezpieczeństwo danym

Monitorowanie komputerów i pracowników pracujących zdalnie

03.11.2020

Rejestracja otwarta

Wsparcie Inspektorów Ochrony Danych w procesach RODO

10.11.2020 12:00

Rejestracja otwarta

Zdalne i bezpieczne zarządzanie komputerami poza siecią

17.11.2020 10:00

Rejestracja otwarta

Zastosowanie sztucznej inteligencji w zarządzaniu i bezpieczeństwie IT

19.11.2020 10:00

Rejestracja otwarta

Ochrona przed wyciekiem danych – warsztaty cyberbezpieczeństwa z systemem eAuditor oraz Hyprovision DLP

26.11.2020 10:00

Rejestracja otwarta

Zdalne szyfrowanie dysków twardych za pomocą BitLocker

planowane 12.2020

Efektywne zarządzanie oprogramowaniem i licencjami

planowane 12.2020

Szczegóły niebawem

Już niebawem kolejne tematy z zarządzania infrastrukturą i bezpieczeństwem IT!

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco!

KLIKNIJ TERAZ

Rekomendacje

Nasi klienci rekomendują system eAuditor:

System eAuditor umożliwia nam administrowanie siecią oraz usprawnia procesy w zakresie prowadzenia inwentaryzacji zasobów posiadanych przez naszą rozgłośnię.

Radio Lublin S.A.

Wykorzystując funkcjonalności oprogramowania eAuditor posiadamy pełną kontrolę nad sprzętem informatycznym, możemy w pełni zautomatyzowany sposób przeprowadzać inwentaryzację aplikacji i pakietów, a także monitorować infrastrukturę IT.

Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie

Rekomendujemy system eAuditor jako narzędzie kompletne i funkcjonalne, które usprawnia zarządzanie infrastrukturą IT oraz wspiera codzienną pracę administratorów sprzętu i oprogramowania. Szeroka funkcjonalność wpływa na usprawnienie wielu procesów bez specjalistycznego oprogramowania, których przeprowadzenie mogłoby okazać się czosochłonne i zasobożerne.

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie

Polecamy oprogramowanie eAuditor jako nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie, które poprawia wydajność oraz efektywność posiadanych zasobów, natomiast firmę BTC Sp. z o.o. jako profesjonalny i doświadczony zespół specjalistów IT.

Remondis Sp. z o.o.

System został wdrożony terminowo i rzetelnie, a jego działanie przebiega prawidłowo i bez żadnych zarzutów. Konsultanci BTC okazali się niezwykle pomocni zarówno przy wdrożeniu, jak i przy późniejszych szkoleniach z użytkowania systemu.

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie

Wdrożenie systemu eAuditor pozwoliło nam precyzyjnie określić stopień wykorzystania posiadanych licencji oprogramowania. Z powodzeniem wykorzystujemy funkcjonalności, które pomagają nam podnieść efektywność wykorzystania posiadanych zasobów. Polecamy oprogramowanie eAuditor jako nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie, które poprawia wydajność oraz efektywność posiadanych zasobów.

Książnica Pomorska

Wdrożenie systemu eAuditor zostało wykonane profesjonalnie i w ustalonym terminie. Dodatkowo konsultanci BTC Sp. z o.o. zaoferowali pełne wsparcie merytoryczne oraz szkoleniowe. Polecamy BTC Sp. z o.o. jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera biznesowego.

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Rekomendujemy system eAuditor wraz z dodatkiem Hyprovision DLP jako narzędzie kompletne i funkcjonalne. W codziennej pracy wykorzystujemy funkcjonalności, m.in. inwentaryzację aplikacji i pakietów oraz monitorowanie oprogramowania i sprzętu IT. Dzięki systemowi firmy BTC, zarządzanie IT stało się znacznie łatwiejsze, a czas poświęcony inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania został zredukowany.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. w Poznaniu

Ostatnie publikacje

Więcej

Zapisz się do naszego newslettera o webinariach

    Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od BTC Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące webinarów przeprowadzanych przez firmę BTC sp. z o.o.. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BTC sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 38, 71-627 Szczecin. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kierowania do Pani/Pana newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.