eAuditor Webinar Monitorowanie komputerów i pracowników podczas pracy zdalnej

Już 2 kwietnia o godzinie 10:00 serdecznie zapraszamy na webinarium, którego tematem będzie „Monitorowanie komputerów i pracowników podczas pracy zdalnej” w systemie eAuditor V7 WEB.

Zadając sobie pytanie, jak w obecnej sytuacji poradzić sobie z delegowaniem pracowników na home office, nie tracąc przy tym kontroli nad zatrudnionymi osobami – my odpowiadamy, skorzystaj z zaufanego oprogramowania, które Ci to umożliwi!

Główną obawą wielu osób prowadzących przedsiębiorstwo czy organizację, jest strach przed nierzetelnym wykonywaniem powierzonych zadań, przez pracowników podczas pracy zdalnej. Właśnie dzięki naszym rozwiązaniom będziesz mieć pełną kontrolą nad pracą pracowników będących poza biurem. Będziesz w pełni kontrolować ich rzeczywisty czas pracy, używane programy czy aplikacje, otwierane strony www czy wysłane wiadomości mailowe.  

eAuditor V7 WEB posiada moduły rozszerzonego zdalnego zarządzania komputerami, nawet do obsługi vPro / AMT. Daje możliwość, jaką jest zarządzanie zdalnym pulpitem (RDP, VNC, MultiVNC), uruchamianie procesów, zdalne instalacje oprogramowania, interfejsy Intel V-Pro/AMT oraz harmonogramy zadań.

Dodatkowo system  eAuditor V7 WEB posiada dwa silniki raportujące, wbudowanych 100+ raportów oraz harmonogram, dlatego wszelkiego rodzaju raporty i sprawozdania generowane są w prosto i intuicyjnie oraz mogą być dostarczane prosto na wskazany adres e-mail według ustalonego harmonogramu.

eAuditor ma niezwykle prosty i intuicyjny interfejs dający nieograniczone możliwości. Pełna skalowalność – nawet powyżej 50 tys. komputerów! Co istotne – wszystko w zgodzie z przepisami RODO.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu do monitorowania komputerów i pracowników podczas pracy zdalnej z webowym systemem nowej generacji –  zapisz się na darmowe webinarium już teraz.

Do zobaczenia już 2 kwietnia o godzinie 10:00!

Jeśli masz pytania dotyczące funkcjonalności programu eAuditor lub chcesz umówić się na zdalną prezentację – skontaktuj się z nami!

Więcej informacji