System klasy DLP jako element budowy cyberbezpieczeństwa organizacji
Hyprovision DLP w praktyce

Przekonaj się jak kompleksowo chronić organizację przed wyciekiem danych

WEBINAR

24.09.2020 (czwartek)
godz.10.00

Hyprovision DLP w akcji

Ochrona danych w spoczynku, w ruchu, w użyciu.
Monitorowanie i blokowanie użycia urządzeń.
Audyt bezpieczeństwa.
Raporty i powiadomienia.

Skorzystaj z naszego doświadczenia.
Zadbaj o swoją organizację.

Sprawdź inne nasze webinary

Dołącz i oglądaj bezpłatnie!

Wypełnij formularz a na wskazany adres e-mail otrzymasz link do webinaru. Jeśli nie otrzymałeś e-maila sprawdź SPAM oraz czy domena „eAuditor.eu” nie jest zablokowana na firewallu.
Webinar poświęcony kompleksowej ochronie przed wyciekiem danych

Skorzystaj z prezentacji prowadzonej przez naszych ekspertów. Zapoznaj się z webową, responsywną konsolą administracyjną.

Zobacz na żywo jakie możliwości do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT dają nasze rozwiązania systemowe.

Praca zdalna pracownika - jak zapewnić bezpieczeństwo danym

W czasie webinaru dowiesz się:

Jakie jest przeznaczenie systemu DLP

Jak sprawnie wdrożyć system DLP

Jak profesjonalnie wykorzystywać system DLP

O kanałach i scenariuszach wycieku danych

O najbardziej prawdopodobnych zagrożeniach w organizacji

Jak budować świadomość pracowników

HYPROVISION DLP

Hyprovision DLP odpowiada za:

Ochrona danych w spoczynku

Ochrona danych w użyciu

Ochrona danych w ruchu

Klasyfikacja plików wg. zawartości, pochodzenia, rozszerzenia

HYPROVISION DLP

Prezenterzy

Jesteśmy producentem systemów do zarządzania infrastrukturą i bezpieczeństwem IT. Działamy już 19 lat. Nasze aplikacje są zainstalowane na ponad 1 milionie komputerów w ponad 1300 podmiotach z różnych sektorów gospodarki.  Nasza największa instalacja liczy ponad 15 tys. komputerów. Współpracujemy z 12 uczelniami wyższymi w Polsce prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych.

Skorzystaj z naszych usług.

Więcej o nas
Szymon Fojna - BTC Key Account Manager

Szymon Fojna

Key Account Manager w BTC

Robert Niedzielski - BTC

Robert Niedzielski

Cyber Security Manager w BTC

Rekomendacje

Nasi klienci rekomendują system eAuditor:

System eAuditor umożliwia nam administrowanie siecią oraz usprawnia procesy w zakresie prowadzenia inwentaryzacji zasobów posiadanych przez naszą rozgłośnię.

Radio Lublin S.A.

Wykorzystując funkcjonalności oprogramowania eAuditor posiadamy pełną kontrolę nad sprzętem informatycznym, możemy w pełni zautomatyzowany sposób przeprowadzać inwentaryzację aplikacji i pakietów, a także monitorować infrastrukturę IT.

Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie

Rekomendujemy system eAuditor jako narzędzie kompletne i funkcjonalne, które usprawnia zarządzanie infrastrukturą IT oraz wspiera codzienną pracę administratorów sprzętu i oprogramowania. Szeroka funkcjonalność wpływa na usprawnienie wielu procesów bez specjalistycznego oprogramowania, których przeprowadzenie mogłoby okazać się czosochłonne i zasobożerne.

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie

Polecamy oprogramowanie eAuditor jako nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie, które poprawia wydajność oraz efektywność posiadanych zasobów, natomiast firmę BTC Sp. z o.o. jako profesjonalny i doświadczony zespół specjalistów IT.

Remondis Sp. z o.o.

System został wdrożony terminowo i rzetelnie, a jego działanie przebiega prawidłowo i bez żadnych zarzutów. Konsultanci BTC okazali się niezwykle pomocni zarówno przy wdrożeniu, jak i przy późniejszych szkoleniach z użytkowania systemu.

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie

Wdrożenie systemu eAuditor pozwoliło nam precyzyjnie określić stopień wykorzystania posiadanych licencji oprogramowania. Z powodzeniem wykorzystujemy funkcjonalności, które pomagają nam podnieść efektywność wykorzystania posiadanych zasobów. Polecamy oprogramowanie eAuditor jako nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie, które poprawia wydajność oraz efektywność posiadanych zasobów.

Książnica Pomorska

Wdrożenie systemu eAuditor zostało wykonane profesjonalnie i w ustalonym terminie. Dodatkowo konsultanci BTC Sp. z o.o. zaoferowali pełne wsparcie merytoryczne oraz szkoleniowe. Polecamy BTC Sp. z o.o. jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera biznesowego.

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Rekomendujemy system eAuditor wraz z dodatkiem Hyprovision DLP jako narzędzie kompletne i funkcjonalne. W codziennej pracy wykorzystujemy funkcjonalności, m.in. inwentaryzację aplikacji i pakietów oraz monitorowanie oprogramowania i sprzętu IT. Dzięki systemowi firmy BTC, zarządzanie IT stało się znacznie łatwiejsze, a czas poświęcony inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania został zredukowany.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. w Poznaniu

Ostatnie publikacje

Więcej

Zapisz się do naszego newslettera o webinariach

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od BTC Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące webinarów przeprowadzanych przez firmę BTC sp. z o.o.. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BTC sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 38, 71-627 Szczecin. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kierowania do Pani/Pana newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.