eAuditor V7 WEB Seminarium Nowy wymiar zarządzania infrastrukturą IT

Serdecznie zapraszamy na najbliższe Seminarium „Nowy wymiar zarządzania infrastrukturą IT”, które odbędzie się 25 sierpnia 2020 o godzinie 10:00.

Na spotkaniu poruszymy tematy związane z pracą zdalną pracowników, opowiemy więcej o webowej i intuicyjnej konsoli administracyjnej, o zdalnym zarządzaniu komputerami za pomocą RDP, VNC, webRTC, czy o zdalnym szyfrowaniem dysków za pomocą niezawodnego BitLockera. Podczas seminarium zaprezentujemy też najdokładniejsze narzędzie na rynku w zakresie inwentaryzacji komputerów i serwerów!

Jednym z prelegentów będzie przedstawiciel Intel Corporation – Dariusz Wittek, który omówi temat „Nowy „standard” 2020 dla IT – Praca z Domu – jak zapewnić taki sam poziom wsparcia technicznego wykorzystując Intel® Endpoint Management Assistant i funkcję CIRA w Intel® vPro™ AMT?”

Zapoznaj się z programem naszego spotkania

Agenda spotkania:

  • 10:00 Rozpoczęcie
  • 10:15 „Nowy wymiar zarządzania bezpieczeństwem IT dla komputerów pracujących zdalnie – eAuditor V7 WEB w praktyce.” /Szymon Fojna, Tomasz Baut/
  • 11:00 – „Nowy „standard” 2020 dla IT – Praca z Domu – jak zapewnić taki sam poziom wsparcia technicznego wykorzystując Intel® Endpoint Management Assistant i funkcję CIRA w Intel® vPro™ AMT?” / Dariusz Wittek – Intel/
  • 12:00 – „Zdalne zarządzanie szyfrowaniem dysków za pomocą BitLocker.”/Szymon Fojna, Tomasz Baut/
  • 12:25 – „Automatyczna inwentaryzacja infrastruktury IT – eAuditor V7 WEB w praktyce.” /Szymon Fojna, Krzysztof Jączek/
  • 13:00 Zakończenie

Jak zapowiada Dariusz Wittek, INTEL EMEA Biz Client Technical Sales Specialist:

„Praca z domu stworzyła nowe wyzwania dla działów IT, jak zapewnić taki sam poziom wsparcia technicznego dla użytkowników, gdy ich komputery są rozproszone na sporej przestrzeni, po jednym w domu każdego pracownika? Czasem ten „dom” znajduję się nawet na drugim krańcu Polski (a może i dalej). Dodatkowo sieć domowa każdego z pracowników jest z definicji poza kontrolą firmowego IT a  powszechnie stosowany NAT nie ułatwia sprawy.
W czasie prezentacji przybliżę czym jest platforma Intel® vPro™, jak działa technologia zarządzania sprzętowego Intel® AMT  i pokażę na żywo jak funkcja CIRA pozwala zarządzać na poziomie sprzętu z chmury poprzez Internet komputerami znajdującymi się w domach pracowników (i nie tylko w domach).”

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego seminarium prowadzonego przez ekspertów.

Aby potwierdzić swój udział na seminarium prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie:

https://www.eauditor.eu/webinar/nowy-wymiar-zarzadzania-infrastruktura-it-seminarium/

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami!

Więcej informacji