Związek Przedsiębiorców i Pracodawców przyznał nagrody dla firm z Pomorza Zachodniego.

Wyróżnione zostały najbardziej innowacyjne i rozwojowe firmy. Tytuł „Dobra Firma” w kategorii najlepszy innowator firm małych trafił do szczecińskiego przedsiębiorstwa BTC Sp. z o.o. – tworzącego od ponad 18 lat nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Gala wręczenia nagród Związku Przedsiębiorców i Pracodawców z uwagi na obecną sytuację odbyła się zdalnie, nie przeszkodziło to jednak w wyróżnieniu najlepszych firm Pomorza Zachodniego. W tym zaszczytnym gronie znalazło się BTC Sp. z o.o., które zostało ogłoszone najlepszym innowatorem wśród małych firm w województwie zachodniopomorskim. BTC Sp. z o.o. od kilkunastu lat zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych zapewniając klientom bezpieczne prowadzenie biznesu. Spółka BTC specjalizuje się w tworzeniu narzędzi do skutecznego zarządzania infrastrukturą i bezpieczeństwem IT.

„To dla nas szczególne osiągnięcie, BTC to kilkadziesiąt zatrudnionych osób, to ponad 18 lat na rynku, a przede wszystkim to innowacyjność, z którą jesteśmy związani od samego początku. Od kilku lat zajmujemy się obszarem Sztucznej Inteligencji i to w ten obszar inwestujemy. W tym roku będziemy mogli ponosić dodatkowe nakłady na ten obszar z uwagi na uzyskane dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa zachodnio-pomorskiego.” – mówi Maciej Kaczyński, Pełnomocnik Zarządu BTC Sp. z o.o.

Wyróżnienia dla firm z Pomorza Zachodniego nadawane były w kategorii najlepszy innowator, najbardziej efektywna firma oraz najbardziej efektywny pracodawca w podziale na małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Mimo obecnej trudnej sytuacji na rynku gospodarczym, zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników, lokalne firmy zostały docenione oraz nagrodzone. Firma BTC Sp. z o.o. nieustannie opracowuje i wdraża najnowocześniejsze rozwiązania w swoich produktach. Zdobyty tytuł najlepszego innowatora i rozpoczęcie projektu związanego z obszarem Sztucznej Inteligencji przez BTC Sp. z o.o. wskazuje na to, że szczecińskie przedsiębiorstwa stawiają na stały rozwój i patrzą w przyszłość.

Czy eAuditor jest dla Ciebie?

Poznaj eAuditor podczas bezpłatnej prezentacji.

Prezentacja online